muzeum6d Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Polecamy

Home > Polecamy
muzeum6d Kołobrzeg

Ukryta kraina

ukryta kraina Kołobrzeg

Odwiedź Ukrytą Krainę – miejsce pełne magii,w którym trzymając w ręku różdżkę będziesz wpływał na otaczający świat przy ul. Obrońców Westerplatte 18E (obok schodów przy Restauracji Pod Winogronami przy ul. Towarowej) w Kołobrzegu.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

www.ukrytakraina.pl


Miasto Myszy

Miasto myszy Kołobrzeg

MIASTO MYSZY – niezwykła atrakcja w Kołobrzegu. Wystawa ponad 500 żywych myszek w baśniowej scenerii. Możesz nas znaleźć przy ulicy Morskiej 2 w Kołobrzegu (Port Pasażerski, 50m od Latarni).

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

www.miastomyszy.pl

 

Skorzystaj z poniższej mapy i wybierz się na wycieczkę szlakiem rodzinnych atrakcji w Kołobrzegu.

Mapa atrakcji w Kołobrzegu

Atrakcje Kołobrzeg

Co jeszcze warto zobaczyć? - Kołobrzeg - Atrakcje w mieście

Muzeum 6d to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić, jeśli zależy nam na zapewnieniu maluchowi świetnej zabawy oraz miłych wspomnień. Jednak są jeszcze dwie inne atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu, które szczególnie warto zobaczyć, ponieważ nie spotkamy ich w żadnym innym miejscu. Jest to Miasto Myszy oraz Ukryta Kraina. Jakie przeżycia zagwarantują nam i naszym szkrabom te specjalnie dla nich stworzone miejsca?

Miasto Myszy

Kolejna unikatowa atrakcja, jaką proponuje miasto Kołobrzeg. Miasto Myszy to miejsce, gdzie znajdziemy 500 małych, prawdziwych myszek, żyjących w norkach stylizowanych na różnego rodzaju, zabawne wnętrza. Możemy zobaczyć te małe gryzonie, żyjące w domowych, a nawet kosmicznych warunkach. Obiekt posiada kilka pomieszczeń, a każde z nich ma swój temat przewodni. To świetny pomysł na spędzenie czasu wspólnie z całą rodziną, ponieważ atrakcja jest równie ciekawa zarówno dla dużych, jak i małych. Każde pomieszczenie prowadzi do innego świata.

W Mieście Myszy znajdziemy pięć różnych scenerii, jakie zamieszkują małe stworzenia: KOSMOS w świetle UV, Zima, Wakacje, Miasto Myszy, Tropiki.

W każdej z nich, myszki żyją w bardzo wygodny sposób, a widok tych zwierząt w otoczeniu kosmicznym, czy wielskim, rozbawi każde dziecko i niejednego dorosłego. Zabawa i nauka w jednym

Atrakcja ta, nie tylko pozwoli na obserwację życia myszek, oraz dobry humor spowodowany obserwacją ich życia z niecodziennych warunkach, ale także na przyswojenie nowej wiedzy. Przy każdym mysim domku, znajdziemy różnego rodzaju ciekawostki na temat tych gryzoni. Dzięki temu dowiemy się o ich rozmnażaniu, jakie są ich przysmaki oraz jakie mają zwyczaje.

Ukryta Kraina

Nie ma rzeczy, których nie znajdziemy w mieście Kołobrzeg Atrakcje dla dzieci, które fascynują się światem magii, również są tu obecne. Aby je odnaleźć, należy udać się do Ukrytej Krainy, czyli miejsca stworzonego dla maluchów chcących przenieść się do świata czarów, zabawy i nauki, a drogę do niego otwiera magiczna różdżka, którą każdy malec dostaje przed rozpoczęciem interaktywnej zabawy.

Wystawa interaktywna

Każde dziecko będzie mogło poczuć się w Ukrytej Krainie jak prawdziwy czarodziej, ponieważ zapoznanie się z tajemnicami, jakie kryją się w jej wnętrzach, możliwe jest jedynie przy użyciu różdżki oraz odpowiedniego zaklęcia. Z pewnością odkrywanie Krainy sprawi maluchowi wiele frajdy i jeszcze przez długi czas po jej odwiedzeniu, będzie wspominać to, jak był czarodziejem, posiadającym magiczne moce.

Inne atrakcje

Sprawdź