muzeum6d Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Oferta dla grup

Home > Oferta dla grup
muzeum6d Kołobrzeg

OFERTA DLA GRUP

Dawno temu ktoś powiedział, że podróże kształcą. Miał sporo racji. Chcemy, by zwiedzanie Muzeum 6D – Maszoperia stanowiło formę nauki poprzez zabawę.

W związku z tym, serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku szkolnym wraz z opiekunami na wycieczkę po jedynym takim miejscu w Europie.

Drodzy uczniowie, jeżeli do tej pory postrzegaliście wyjście do muzeum jako formę kary za wszystkie Wasze uczniowskie wybryki, po wizycie u nas zmienicie zdanie. Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg.

Wycieczka po naszym muzeum przybliży Wam historię maszopskich społeczności zamieszkujących wybrzeża Bałtyku i dostarczy niezapomnianych emocji. Oryginalna ekspozycja, wspaniała opowieść sprzed wieku i efekty specjalne, odpędzą nudę, z którą pewnie kojarzycie takie miejsca. Wiedza podana w tak alternatywny sposób na pewno długo nie pójdzie w las.

Drodzy nauczyciele, Was ta wyprawa z pewnością zainspiruje do konstruowania nowych, zaskakujących narzędzi dydaktycznych. Dzięki Waszej kreatywności, uczniowie będą mieli okazję poznawać świat nie tylko ze szkolnej ławy podróżując palcem po mapie. Organizując lekcje poza murami szkoły, dacie im szansę poznawania nowych ludzi, ich życia i doświadczenia, umożliwicie odwiedzanie nowych miejsc, właśnie takich, jak Muzeum 6D – Maszoperia.

Św. Augustyn powiedział, że „Świat jest wspaniałą książką, z której Ci, co nigdy nie oddalili się od domu, przeczytali tylko jedną stronę.”

Oddalcie się zatem od domu, a kierunkiem, który obierzecie niech będzie Kołobrzeg. Czekamy na Was w Muzeum 6D – Maszoperia.

Seans dla grupy zorganizowanej trwa ok. 30 minut.

Bilety i ceny

Sprawdź

Dla grup zorganizowanych (minimum 15 osób do 15 roku życia) przygotowaliśmy bilety w atrakcyjnej cenie 13 zł/osoba oraz 1 opiekun na 15 dzieci gratis.

Bilety można kupić w kasie Muzeum 6D przy ul. Rodziewiczówny 15 (Promenada przy Ośrodku KIELCZANKA) w Kołobrzegu
(prosimy o wcześniejszą mailową lub telefoniczną rezerwację grup zorganizowanych:
Muzeum 6D tel.: 94 716 22 44, mail: info@muzeum6d.pl)

W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań by rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości.

Zapraszamy także do skorzystania z promocyjnego pakietu trzech atrakcji!

Pakiet 3 atrakcji

Taniej w pakiecie

Trzy najlepsze atrakcje w niższej cenie!

Ukryta Kraina

www.ukrytakraina.pl

Muzeum 6D – Maszoperia

www.muzeum6d.pl

Miasto Myszy

www.miastomyszy.pl

SPECJALNY PAKIET DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH (minimum 15 osób do 15 roku życia)

Wejście do Ukrytej Krainy + Miasto Myszy + Muzeum 6D Maszoperia

35zł /osoba

REZERWACJE: tele. 94 716 22 44 lub mailowo: info@muzeum6d.pl

Inne atrakcje

Sprawdź