muzeum6d Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Kina Kołobrzeg

Home > Aktualności > Newsy > Kina Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Dodane 4 września 2019

W okresie wakacji nie musisz spędzać swojego czasu tylko na świeżym powietrzu. Warto jest wybrać też miejsca gdzie będziesz mógł odpocząć a zarazem dobrze się bawić. Takim rozwiązaniem jest pójście do jednego z kin w Kołobrzegu. Choć kino to jedno z miejsc sztuki, to dużo osób lubi spędzać tam czas. Sprawdź gdzie możesz oglądać najlepsze filmy kinowe w Kołobrzegu.

Jakie kina znajdują się w mieście Kołobrzeg?

Kino Wybrzeże – ul. Łopuskiego 24

Jest to kino mieszczące się w starym budownictwie, ale po remoncie. Choć jest małe i kameralne to pewien sposób przyciąga do siebie ludzi. Można oglądać w nim filmy w 2D i 3D. Sala kinowa jest klimatyzowana i posiada nagłośnienie JBL. Dużym plusem tego miejsca jest to, że przed każdym seansem nie ma reklam, a także ceny są przystępne. Możesz tu zapłacić dwa razy taniej za bilety niż w innym kinie w Kołobrzegu. Dla klientów dostępne są punkty, w których mogą kupić popcorn i coś do picia.

Kino 8D Cinema – ul. Rozdziewiczówny 15

Jest to nowoczesne kino w Kołobrzegu, które posiada zaawansowane efekty specjalne oddziałujące na wszystkie zmysły. Efekty 8D to funkcje, które są odczuwane przez każdego uczestnika seansu. Są to m.in. temperatura, krople wody, dotyk, powiew wiatru, czucie zapachu czy nawet poruszanie się foteli. To wszystko sprawia, że i Ty możesz poczuć się jak prawdziwy bohater filmu.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Sztorm” Kino RCK – ul. Solna 1

RCK czyli Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu jest organizatorem różnych koncertów, spektakli teatralnych, wystaw, konkursów oraz spotkań autorskich nie tylko o zasięgu regionalnym ale także o zasięgu międzynarodowym. Zadaniem RCK jest tworzenie, rozpowszechnianie a przede wszystkim przyswajanie zainteresowań kulturalnych mieszkańcom i turystom miasta Kołobrzeg. Dba również o ochronę dóbr kultury narodowej. Na dodatek w każdą środę organizowane są spotkania razem z kinem DKF „Sztorm”, na którym pokazywane są spektakle. Za wstęp trzeba zapłacić kwotę w wysokości 10 złotych za osobę.

Kino Piast – ul. Łopuskiego 2

Te kino w Kołobrzegu powstało w 1962 roku. Jest to nowoczesne kino, które posiada dostosowane do potrzeb ludzi sale kinowe. Wyświetlane są w nich najnowsze premiery filmowe z Polski jak i z zagranicy. Dla wszystkich osób dostępne są usługi gastronomiczne. Można tam kupić różne przekąski i zimne napoje, które będą idealnym uzupełnieniem długich seansów.

Podsumowanie

Kino Kołobrzeg może być wielką atrakcją nie tylko dla mieszkańców ale także dla osób odwiedzających to miasto m.in. dla Ciebie. Możesz wczuć się w historię filmowych bohaterów i razem z nimi ją przeżywać. Jest to niesamowite przeżycie. Razem z efektami możesz przeżyć niezwykłą i niezapomnianą przygodę. Oprócz tego masz dostępność do obejrzenia najnowszych filmów, których nie zobaczysz w telewizji. Ekran w kinie Kołobrzeg jest kilka razy większy od telewizora, co daje jeszcze lepszy efekt. Jest to idealne miejsce gdzie można spędzić czas w deszczowy lub chłodny dzień. Jeśli już wiesz jakie kina znajdują się w Kołobrzegu to koniecznie wybierz się do jednego z nich.

Inne atrakcje

Sprawdź