muzeum6d Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Atrakcje Kołobrzeg

Home > Aktualności > Newsy > Atrakcje Kołobrzeg
muzeum6d Kołobrzeg

Dodane 11 października 2019

Wśród niezwykłych atrakcji Kołobrzegu – przepięknego nadmorskiego miasta, warto wyróżnić kilka szczególnych:

1. Plaża Centralna, to wspaniałe miejsce z mnóstwem miejsca do leżakowania. Właśnie tu w sezonie letnim najwięcej turystów spędza czas opalając się, grając w gry i pływając.
2. Katedra, baszta i ratusz – trzy niezwykłe zabytkowe budowle, pełne historii tego miasta, niezwykłych dzieł sztuki i zabytków.
3. Las kołobrzeski, to niezwykłe, malownicze miejsce, na spacery z całą rodziną, można tu biegać, podziwiać widoki i robic niezwykłe zdjęcia.
4. Muzeum 6 D Maszoperia, to niezwykłe miejsce dotykające wszystkich naszych zmysłów. Zwiedzając wystawę czujemy się jak wewnątrz bajki. Odczuwamy zapachy i słyszymy dźwięki zgodne ze scenariuszem. Dzieci uwielbiają to miejsce.
5. Miasto Myszy – wystawa 500 żywych myszek w baśniowej scenerii, gdzie można zobaczyć świat tych niezwykłych gryzoni.
6. Ukryta Kraina – magiczny świat, gdzie dostaje się różdżkę która czaruje bajkowe postacie. Zobaczycie też żywe zwierzaki jak króliki, ślimaki giganty, gekony i wiele więcej.
7. Muzeum Figur Woskowych, to niezwykłe miejsce, pełne ciekawych figur.
8. Park rozrywki w Zieleniewie, to niezwykłe miasteczko indiańskie. Jest tu mnóstwo atrakcji dla dzieci, warto spędzić tu cały dzień. Wioska Indian, pokazy taneczne, jazda na byku i mini zoo, to tylko nieliczne atrakcje.

Inne atrakcje

Sprawdź